Prasideda 2023'vasaros stovyklų registracija!

Prasideda 2023'vasaros stovyklų registracija!

Kviečiame planuoti vaikų vasaros atostogas ir užsiimti pageidaujamas datas, nes vietos greitai pildosi.

Atkreipiame dėmesį, kad šiais metais Sveikatingumo stovyklų turiniui skirsime papildomą dėmesį prevencinio turinio pamokoms. Bus kalbama apie elektroninių cigarečių žalą besivystančiam organizmui, bus liečiamos lytiškumo, savižalos temos, nagrinėsime minčių klaidų atpažinimo metodus ir dar daugelį kitų aktualių temų.

Mindify ir šiais metais kvies mergaites bei paaugles į Sveikatingumo ir grožio stovyklas, kuriose ugdys sveikos gyvensenos įpročius, emocinio raštingumo įgūdžius, išmoks rūpintis savo veido ir kūno oda. Kartu sportuosime, keliausime į parodas ir filmus. Kaip minėjome anksčiau - didelis dėmesys šiais metais bus skiriamas prevencinėms veikloms - daug diskutuosime apie elektroninių cigarečių ir psichotropinių medžiagų žalą bręstančiam organizmui. Kalbėsime lytiškumo tema ir mokysimės brėžti ribas, pažinti socialinių tinklų grėsmes ir paveiktis.

Jau tradicine tapusi Sveikatingumo ir grožio stovykla pritraukia ne tik naujas stovyklautojas - į veiklas grįžta mergaitės, kurios sveikatingumo ir savęs pasirūpinimo įgūdžius lavina jau ne vienerius metus. Tas džiugina ir motyvuoja, nes tvirtai tikime, kad nuosekliai bei disciplinuotai praktikuojamos kūno ir minčių pasirūpinimo praktikos formuoja ilgalaikius įgūdžius, kurie, tikėtina, lydės paaugles jau tapus suaugusiomis. Tad ir šiais metais kviečiame turiningai, žaismingai ir smagiai vasarą praleisti drauge!

REGISTRACIJOS FORMA

  • Prasideda 2023'vasaros stovyklų registracija!