Mums svarbi Jūsų nuomonė ir patirtis

Mums svarbi Jūsų nuomonė ir patirtis

Viešosios įstaigos Mindify veikla nukreipta į sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymą ir sveikatos stiprinimą. Kryptingai ir nuosekliai įgyvendiname projektus, nukreiptus į sveikatos išsaugojimą, naujų sveikatai palankesnių įgūdžių ugdymą.

Esu tvirtai įsitikinusi, kad prisiimta asmeninė atsakomybė yra vienas iš svarbiausių sąmoningo požiūrio į sveikatą komponentų. Organizacijoje dirbanti komanda – tai įvairūs specialistai su savo kompetencijomis, savo galimybėmis prisideda prie projektinių veiklų įgyvendinimo, todėl visi norintys gali sulaukti visapusiškos pagalbos.

Tam, kad ir toliau galėčiau pateikti dar daugiau mokslu grįstų metodinių priemonių, informacinių leidinių ir pan., prašau Jūsų skirti laiko ir užpildyti žemiau pateiktus klausimynus. Būsiu dėkinga ir įsipareigojusi kurti lengvai ir paprastai pritaikomus instrumentus Jūsų sveikatos išsaugojimui.

Atkreipiu dėmesį, klausimynai skirti atskleisti vyresnio amžiaus žmonių pagrindinius gyvenimo kokybės, miego kokybės ir patiriamo streso bei įtampos aspektus. Jūsų nuomonė bei patirtis yra labai svarbi ir prisidės prie vyresnio amžiaus žmonių gyvenimo kokybės ir pasitenkinimo gyvenimu stiprinimo. Apklausos yra anoniminės, duomenys apdorojami ir analizuojami įgyvendinant konfidencialumo principą:

#MINDify #dardaugiau mokslu grįstų metodų teikiant nuoseklią pagalbą kiekvienam