Laisvas kurti!

Laisvas kurti!

VšĮ Mindify dalyvauja “Kultūros paso” programoje ir kviečia į kultūrinę edukaciją “Laisvas kurti!”. Pasitelkiant įvairias meno terapijas bei asmenybės išlaisvinimo technikas 3, 4 ir 5 klasių mokiniai kviečiami dailės terapijos pagalba vizualizuoti savo vidines patirtis, naudojant įvairias technikas, įpinant Lietuvos tautodailės elementus, raštus ir simbolius.

Kūrybinių dirbtuvių metu padedame mokiniams suprasti savo emocijas, nes tik susipažinęs su vidiniu savo emocijų pasauliu, vaikas gali pradėti valingai jas kontroliuoti, keistis, kelti tikslus, jų siekti, pasitikėti savimi.

Viso 45 minučių užsiėmimo metu vaikai lavina pagrindines kognityvines sritis (dėmesį, suvokimą, atmintį, mąstymą, vaizduotę), kūrybiškumą, komunikabilumo įgūdžius. Tokiu būdu vaikas lavinasi visapusiškai ir atranda savo sėkmės raktą. Vyksta pokytis asmenybės augime ir vystymasis, kyla atradimai ir polėkis įdomiai gyventi, laisvė kurti! O savęs pažinimas atskleidžia slaptus vidinius gebėjimus ir talentus, stipriąsias charakterio savybes, rodo kryptį asmenybės tobulėjime.